: ساعت  
   : امروز
|
به ما بپیوندید   : 
 
 
                         
           
 
                       
   

 آیا به یک ماسک عالی و بی نقص احتیاج دارید ؟ آیا علاقه مند به انتخاب درست هستید ؟ 4 نکته گفته شده در این مقاله را در زمان خرید بعدی خود در نظر بگیرید .

شکل واندازه مناسب محافظ سیلیکونی

رنگ محافظ سیلیکونی

سازگار با سفر

لنزهای با کیفیت بالا

 

 

شکل واندازه مناسب محافظ سیلیکونی 

شیارها و لبه های سیلیکون قابل انعطاف یک بالانس مناسبی را در بین شکل و نرمی آن ایجاد میکند . نتیجه این انعطاف بالا سازگاری مناسب با فرم صورت شما و عایق بندی خوب می باشد . بعنوان مثال مدل  Spectra Trufit از کمپانی   Scubapro  با شعار فوق راحتی و در سال 2012 به بازار ارائه شده است ، شعاع دید بسیار زیادی را برای غواص فراهم می سازد ، بعلاوه اینکه یک فریم منحصر بفرد ، با ضاهری زیبا و با رنگ پودری شکل دارد .

رنگ محافظ سیلیکونی 

سیلیکونهای شفاف اجازه ورود نور زیادی را به داخل ماسک داده و یک دید عمیق و باز را ایجاد میکنند . در طرف مقابل سیلیکونهای تیره هرگونه بازتاب نور را بلوکه میسازند . بطور مثال ماسک Freedom از کمپانی Tusa ( بالائی در تصویر ) با سیلیکون مشکی خود این خصیصه را تامین میکند .

سازگار با سفر

سگکهای تسمه که در تمامی جهات قابل چرخش و حرکت باشند ، دامنه گسترده ای از حرکت را ایجاد نموده و قابلیت هرگونه بسته بندی را در زمان مسافرت فراهم میکنند . در تصویر ماسک وسط را مشاهده میکنید که با مدل  Big Eyes Evolution از کمپانی Cressi می باشد .

لنزهای با کیفیت بالا

برخی از ماسکها توسط پروسه های تولیدی خاص تولید شده و دارای لنزهای نشکن با استانداردی بالاتر از حالت نرمال می باشند . این نوع از لنزها شیشه های پیشرفته ترکیبی هستند که تصویری واضح و با سطوح بالا ایجاد میکنند .شما این مشخصه را میتوانید در ماسک مدل SubFrame از کمپانی  Atomic Aquatics بیابید . ( ماسک پائین در تصویر  )

 

نویسنده : John Brumm

عکس : Carrie Garcia

منبع  : مجله اسپورت دایور پدی 

 

 


 
             
       
             
ALL RIGHT RESERVE © 2012-2016
Web Designer : ArA