: ساعت  
   : امروز
|
به ما بپیوندید   : 
 
 
                         
           
 
                       
نگهدارى از تجهيزات غواصيتان
 
در بسيارى از نقاط جهان، در زمستان هوا آنقدر سرد مى شود كه بسيارى از غواصان براى مدتى تجهيزات غواصى خود را استفاده نمى كنند و يا تجهيزات مربوط به آبهاى سرد را جايگزينتجهيزات آبهاى گرم تر مى كنند (و يا حتى برعكس، وقتى كه به مناطق گرمسيرى سفر مى كنند). حال سوال اينست كه بهترين روش انبار كردن تجهيزاتتان در طول فصل هايى كه غواصى نمى كنيد چيست؟
equipment

ادامه مطلب ...


گو پرو مدل جدید هیرو 4 را با طراحی 50 درصد کوچکتر و 40 درصد سبکتر و با کیفیت 1080 پی به بازار ارائه نمود. کوچکتر، سبکتر و بسیار راحت تر از مدلهای قبلی ارائه شده است. دوربین گو پرو مدل HERO4 Session 50درصد کوچکتر و 40 درصد سبکتر از مدل هیرو 4 بلک و سیلور است. این مدل از یک طراحی ضدآب 2 مرحله ای بهره می برد که نیاز به پوسته جداگانه را مرتفع نموده که کار با دکمه های دوربین را نسبت به مدل قبل به مراتب راحت تر می کند.

ادامه مطلب ...


چه کامپیوتر غواصی باشد و چه ساعت ، ابزار دیجیتالی ساخته شده برای غواصی اسکوبا، بطور شگفت آوری با استقامت بوده و برای مقاومت در برابر اعماق زیاد و دیگر شرایط سخت ساخته شده اند.با این حال صرف وقت برای مراقبت مناسب به جهت عمر طولانی و یا سرویسهای قابل اطمینان برای چنین ابزاری با تکنولوژی پیشرفته موثر می باشد.

ادامه مطلب ...


 

1 . پیستون یا دیافراگم "Piston and diaphragm"
هردو اینها 2 طرح شبیه به هم برای مرحله اول هستند که هدف مشابهی را دنبال میکنند . یکی از آنها پیستونی سخت و دیگری دیافراگمی قابل انعطاف برای حرکت دادن هوا است . هر دوی این مکانیسمها دهه هاست که وجود دارند و عملکردشان به اثبات رسیده است . اگرچه سیستم دیافراگم اغلب توسط غواصانی ترجیح داده میشود که به تعداد دفعات زیاد در آبهای سرد و یا آلوده غواصی میکنند .

ادامه مطلب ...


بی سی دی مرکزی ترین بخش از تجهیزات شما، نگهدارنده سیلندر غواصی و نگهدارنده و در بر گیرنده شلنگ ها و دیگر ابزار جانبی است. اغلب با یک سیستم وزنه تکمیلی و یک پارچه و جیبهای جادار عرضه میشود و شما را قادر میسازد تا یک صعود و یا نزول کنترل شده و ایمن داشته باشید و یا در سطح آب شناور بمانید.

ادامه مطلب ...


             
       
             
ALL RIGHT RESERVE © 2012-2016
Web Designer : ArA