: ساعت  
   : امروز
|
به ما بپیوندید   : 
 
 
                         
           
 
                       
   

گو پرو مدل جدید هیرو 4 را با طراحی 50 درصد کوچکتر و 40 درصد سبکتر و با کیفیت 1080 پی به بازار ارائه نمود. کوچکتر، سبکتر و بسیار راحت تر از مدلهای قبلی ارائه شده است. دوربین گو پرو مدل HERO4 Session 50درصد کوچکتر و 40 درصد سبکتر از مدل هیرو 4 بلک و سیلور است. این مدل از یک طراحی ضدآب 2 مرحله ای بهره می برد که نیاز به پوسته جداگانه را مرتفع نموده که کار با دکمه های دوربین را نسبت به مدل قبل به مراتب راحت تر می کند.

این دوربین با تمامی پایه ها و اتصالات قبلی کمپانی گو پرو سازگار بوده و در حال حاضر در نمایندگیهای رسمی به قیمت تقریبی 400 دلار از تاریخ 12 جولای 2015 بفروش می رسد. به گفته مسئولین کمپانی گو پرو این ترکیبی از مهندسی و تجربیات استفاده کنندگان این دوربینها بوده که بهترین محصول را برای ثبت لحضات خوش فراهم می آورد. مدیر این کمپانی گفته است که من از ارائه دوربین گو پرو مدل Hero 4 Session بسیار هیجان زده شده ام چرا که در نهایت توانسته ام چیزی را که در ذهن خود داشتم را عمومی کنم.
این دوربین فیلمهائی با کیفیت 1080p60 ، 720p100 ، 1440p30 و عکسهای 8 مگاپیکسلی در حالت تکی گرفته و دارای مدهای Burst ، Time lapse می باشد و دیگر مشخصه های موجود در مدلهای هیرو 4 سیاه و نقره ای را نیز داراست.

  

کار کردن با این دوربین بسیار راحت می باشد. فشار کوتاه و سریع بر روی دکمه شاتر آن را روشن و بطور اتوماتیک فیلمبرداری می کند. فشار طولانی بر روی دکمه شاتر آن را روشن و عکسهای تایم لپس می گیرد. فشار مجدد دکمه شاتر تصاویر و ویدئوهای گرفته شده را ذخره و دوربین را خاموش می کند. این طراحی تک گلیده کار را بسیار ساده و سریع مکوده و می توانید به راحتی هرچه تمام لحظات خود را ثبت کنید.
این دوربین تا عمق 10 متری ضد آب بوده و قابلیت سازگاری با پوسته های دیگر گو پرو را هم دارااست. از دیگر خصوصیات بارز آن وجود 2 میکروفون مجزا برای سوئیچ شدن خودکار وکاهش صداهای محیطی مانند باد و غیره است. صداهای زیر آب نیز به لطف حذف پوسته ضد آب رویائی تر شده است.

جهت دریافت اطلاعات بیشتر در مورد این محصول به وب سایت کمپانی  www.gopro.com مراجعه نمائید.

 


 
             
       
             
ALL RIGHT RESERVE © 2012-2016
Web Designer : ArA