: ساعت  
   : امروز
|
به ما بپیوندید   : 
 
 
                         
           
 
                       
   

آیا به گرفتن یک عروسی‌ کاملااستثنایی فکر می‌کنید؟ و یا دوست دارید سالگرد ازدواج خود را در جایی‌ خارق‌العاده جشن بگیرید؟ باید به Cabo San Lucas در مکزیک سری بزنید و آنجا یک جشن خارق‌العاده را در زیر آب برپا کنید.

دایو سنتری به نامNatilus Dive Tech با تمام تجهیزات و امکانات غواصی تفریحی و تکنیکال و تنها چند متر دورتر از ساحل دریا ایده ای‌ راپیاده کرده که باعث شده بیشتر از شهرتش در غواصی به خاطر برگزاری عروسیهای زیر آبش مشهور شود.

کارمندان این دایوسنتر یک میله استیل قابل حمل را که با مجسمه‌های موجودات دریایی تزئین شده درست کرده اند. آنها یک سیستم قابل حمل نرده ای‌ نیز ایجاد کرده اند تا شرکت کنندگان در عروسی‌ زیر آبی‌ بتوانند دست خود را زیر آب به آن بگیرند تا معلق و پخشو پلا نباشند. علاوه بر این در صورت وجود جریان شدید ایمنی رانیز افزایش میدهد. در این جشن به جای ریختن برنج یا نقل روی سر عروس، غذای ماهی‌ پرت میکنند.SMB‌های مخصوص نیز که روی آنها نوشته شده "تازه عروس داماد" بعد از مراسم به سطح آب رها میشوند. یکی‌ از جالب‌ترین کارهایی که این دایو سنتر انجام میدهد کابل ۱۰۰ متری است که به تلویزیون مدار بسته وصل است و میهمانان حاضر در جشن که غواص نیستند هم میتوانند از روی قایق مراسم را تماشا کنند. حتی امکان فرستادن فیلم از طریقWiFiقایق به اینترنت هم وجود دارد و سایر دوستان و آشنایان هم از راه دور میتوانندجشن زیر آبی‌ رابه طور زنده دنبال کنند.


 
             
       
             
ALL RIGHT RESERVE © 2012-2016
Web Designer : ArA